Wroclaw FAQ Krakow FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy PURO Wrocław Stare Miasto posiada parking?
PURO Hotel Wrocław dysponuje 25 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Opłata za dobę wynosi 60 PLN, koszt parkingu za godzinę to 6 PLN. Parking jest dostęny dla gości hotelowych, konferencyjnych oraz gości HINT Food & Drinks. Parking jest monitorowany, na noc zamykany.

W jaki sposób mogę dotrzeć do hotelu? 
PURO Wrocław Stare Miasto jest usytuowany w centrum miasta, 1,5 km od stacji kolejowej Wrocław Główny. Do hotelu można dojechać tramwajem numer 31, 32, 11 oraz 5 i wysiąść na przystanku Pl. Legionów. Z lotniska kursuje autobus 406, należy wysiąść na przystanku Pl. Orląt Lwowskich.

Czy hotel zapewnia transport z lotniska oraz dworca?
Nasi Concierge z przyjemnością pomogą w organizacji odbioru z lotniska bądź transferu na lotnisko w specjalnej cenie 50 PLN tylko dla naszych gości hotelowych. Koszt kursu do stacji PKP oraz PKS wynosi 15 PLN. 

Gdzie mogę zrobić zakupy?
W odległości 5 minut piechotą znajduje się CH RENOMA, wystarczy 10 minut, żeby dostać się piechotą do centrum handlowego ARKADY z Multikinem. 

W jaki sposób należy dokonywać rezerwacji? 
Najlepsze oferty znajdziecie zawsze na www.purohotel.pl. W przypadku zapytań grupowych należy kontaktować się pod adresem reservations@purohotel.pl.

Jakie koszty dodatkowe należy uwzględnić? 
Koszt śniadania - pod warunkiem, że nie jest ono wliczone w cenę noclegu – wynosi 50 PLN/os. Opłata za parking wynosząca 60 PLN za dobę. 

x

Subscribe to our mailing list

*indicates required