UWIELBIAMY NASZE WNĘTRZA

LOBBY
Przestronne lobby w PURO to centrum życia towarzyskiego i najważniejszych wydarzeń! Tu możesz odpocząć, popracować ale także spotkać się z przyjaciółmi lub partnerami biznesowymi. Tutaj odbywają się eventy dla gości hotelowych oraz ludzi z zewnątrz, mają miejsce wydarzenia kulturalne oraz koncerty.  

ANIA KUCZYŃSKA | | | PURO HOTELS
Od października 2015 Akcesoria ANIA KUCZYŃSKA są dostępne w PURO POZNAŃ. Wyeksponowane w starannie zaprojektowanej przestrzeni stanowią inspirujący przystanek w podróży, są estetyczną przygodą. 

Styl ANIA KUCZYŃSKA określany jako ozdobny minimalizm, doskonale wpisuje się w charakter hoteli PURO, pierwszej lifestylowej marki hotelowej w Polsce.

Projekt ekspozycji: Marta Szostek, Agata Klimkowska / School of Form

NIFTY NO. 20 | KITCHEN BAR CAFE
NIFTY No. 20 to nowe miejsce na kulinarnej mapie Poznania, będące połączeniem baru, kawiarni i międzynarodowej kuchni we współczesnym wydaniu, wzbogaconej lokalnymi akcentami. Panuje tu nieformalna atmosfera, a niezwykła kolekcja talerzy z całego świata tworzy ciekawe tło do spotkań towarzyskich i biznesowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę www.niftyno20.pl

MEETING LOUNGE
Nasz Meeting Lounge oferuje przestrzeń zarówno dla relaksu, jak i chwili skupienia podczas konferencji. To miejsce, w którym podczas przerwy kawowej możesz nie tylko odpocząć ale również obcować ze sztuką, która Cię otacza, Kto wie, może będzie dla Ciebie inspiracją?

SALE KONFERENCYJNE
Nasze sale konferencyjne są dalekie od standardowych. To wnętrza pełne detali, designerskich mebli i sztuki, które mogą być zaadaptowane tak, by sprostać wszystkim Twoim potrzebom.

PATIO
Pozwól sobie na chwilę błogiego relaksu na naszym stylowym patio. Zjedz śniadanie, wypij kawę, rozsiądź się wygodnie i odpoczywaj. Dla tych, którzy cenią sobie więcej ruchu – mamy też stół to tenisa stołowego.

FITNESS
Jeśli Twoim celem jest bycie fit podczas pobytu u nas, nasza siłownia jest na to najlepszym miejscem.

 

x

Subscribe to our mailing list

*indicates required